Forum

 
Temat: Straszny ból po chemioterapii
 
 
 
Default Avatar

28/06/2007, 07:42
Straszny ból po chemioterapii
Drogie Panie!Moja mama miała w środe podawany taxol i od czwartku boli ja od pasa w dól, całe mięśnie nóg... Czy to normalne, czy jakaś zła reakcja na chemie???Pozdrawiam
 
 
 
  • 28/06/2007, 07:42
    Redakcja
    Straszny ból po chemioterapii (Odp: 5)
    Drogie Panie!Moja mama miała w środe podawany taxol i od czwartku boli ja od pasa w dól, całe mięśnie ... »
  • 28/06/2007, 08:16
    Redakcja
    Odp.Taxol (Odp: 1)
    Byłam leczona Taxolem przy raku jajnika.Taxol jest bardzo silnym cytostatykiem.Bóle kości i mięśni to przy nim ... »
  • 28/06/2007, 10:41
    Redakcja
    re
    Dziękuje serdecznie za odpowiedz!!!
  • 28/06/2007, 16:57
    Redakcja
    re
    Przy 4 chemi też mnie tak wszystko bolało tzn. kręciło mnie w stawach i to bardzo aż brałam tabletki przeciw bólowe
  • 01/07/2007, 23:46
    Redakcja
    straszny bol po chemioterapi
    to jest taka reakcja organizmu na chemie ,,.... mnie tez tak nogi bolaly ,.....wszystko moze bolec ale to po jakims czasie przejdzie ... »
  • 16/07/2007, 10:41
    Redakcja
    bół
    Wydaje mi się ,że to standardowa reakcja organizmu. Po 3 chemii taxolem,bół wszystkich kości był bardzo ... »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jak zostac przedsiebiorca
PoradyVideo
VideoPorady