Forum

 
Temat: Torbiel ????
 
 
 
Default Avatar

08/03/2009, 18:48
Torbiel ????
Witam jestem po amputacji piersi już 6lat we wrześniu zeszłego roku wyczułam guzka w drugiej piersi -runął caly mój świat powróciły obawy i lęk, badanie USG wynik- torbiel którą nakłuto za pierwszym razem potem po dwóch m-cach znowu i po nastepnych dwóch znowu (dodam tylko że torbiel po każdej interwencji rośnie ,płyn który mi ściągano nie był poddany żadnemu badaniu )ostatnio byłam u chirurga onkologa jak myślałam w celu usunięcia torbieli -ale pan doktor patrząc na wynik usg zapytał beszczelnie gdzie mam tą torbiel skoro nie mam piersi !!!!!!!,byłam u innego chirurga powiedział że mam zgłosić się za 3 m-ce do kontroli (moja torbiel umiejscowiona jest zaraz pod skóra ,na początku była duzo głebiej teraz torbielka prawie przebija sie przez skóre a pierś w około jest zaczerwieniona .Dziewczyny dlaczego tak jest ?jesteśmy w grupie duzego ryzyka,torbiele mają tendencje do nowotworzenia,jestem wystraszona.Wiem że na naszej stronie wypowiada sie także dr.chirurg onkolog Kamil Druciś -może mógłby się odpowiedzieć na mój post pozdrawiam Ewa
Reply
 
 
 
 • 08/03/2009, 18:48
  ewa
  Torbiel ???? (Odp: 2)
  Witam jestem po amputacji piersi już 6lat we wrześniu zeszłego roku wyczułam guzka w drugiej piersi -runął caly mój świat ... »
 • 09/03/2009, 06:15
  Dr n. med. Kamil Drucis
  ekspert
  Re: Torbiel ???? (Odp: 1)
  Witam serdecznie Czy moglaby Pani przepisac wynik usg i podać jakie było rozpoznanie po amputacji piersi? Albo na forum albo na ... »
 • 16/06/2009, 20:24
  sikora1212
  Re: Torbiel ????
  Witam Panie doktorze Bardzo martwie się moja mama, u której po mamografii wykryto zmiany dysplastyczne a na USG, zmiane ... »
Reply
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady