Forum

 
Temat: Studentka fizjoterapii prosi...
 
 
 
Default Avatar

08/05/2017, 17:08
Studentka fizjoterapii prosi o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej
Witam Miłe Panie! :)

Mam na imię Marta i jestem studentką fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Piszę pracę magisterską pod tytułem: "Dobrostan psychologiczny pacjentek z chorobą nowotworową gruczołu piersiowego wykorzystujących profesjonalne wsparcie w procesie rehabilitacji". Pewnie część z Pań zastanawia się dlaczego wybrałam taki temat?
Otóż zainteresowałam się tematem nowotworów piersi ze względu na występowanie tej choroby w mojej rodzinie (a dodatkowo - w ostatnim czasie miałam możliwość popracować z Paniami na praktyce w Wielkopolskim Centrum Onkologii co było dodatkowym bodźcem do wybrania właśnie takiego tematu pracy magisterskiej, gdyż był to naprawdę motywujący dla mnie czas i bardzo dobrze współpracowało mi się z Paniami.) Kolejne pytanie to dlaczego w swojej pracy piszę o stanie emocjonalnym? Myślę, że ważne w powodzeniu rehabilitacji jest holistyczne podejście do człowieka. Człowiek to nie tylko ciało i jego ograniczenia ale również dusza i emocje, które wbrew pozorom odgrywają bardzo istotną rolę w procesie rehabilitacji. Czasem miłe słowo, szeroki uśmiech i odpowiednia motywacja działają cuda.

To już koniec mojego jakże długiego wywodu, jeśli któraś z Pań dobrnęła do końca i chciałaby mi pomóc w uzyskaniu upragnionego tytułu Magistra to proszę aby wypełniła ankietę, którą tutaj zamieszczę. :) :)

Z góry dziękuję wszystkim Paniom za chęć pomocy i cenny czas jaki poświęciły aby mi pomóc.

Pozdrawiam Wszystkie Miłe Panie i życzę dużo zdrowia i uśmiechu :)

Tutaj wklejam link do ankiety:

https://www.ankietka.pl/ankieta/268275/wsparcie-pacjentek-z-choroba-nowotworowa-gruczolu-piersiowego-w-procesie-rehabilitacji.html
Reply
 
 
 
Reply
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady