Blog użytkownika - Aniaks (Anna Kowalczuk)

Od 1999 współpracuję z wieloma instytucjami i pracodawcami w ramach wsparcia kobiet z rakiem.

Wrzesień 2016


30 Wrzesień 2016, 10:51

Praca z rakiem

Trzeba diagnozy raka piersi i plan leczenia, kalendarz zapełnia się szybko, i czujesz się jakbyś podjęte na drugiej pracy! Być może zastanawiasz się, czy można nadal pracować, gdy jesteś w leczeniu raka piersi. Rozważ swoje zdrowie, plan leczenia i sytuacji finansowej - a następnie podjąć decyzję o tym, czy w dalszym ciągu pracować będzie pracować dla Ciebie.


Jak traktować zrównoważenia pracy i Leczenie

Przed rozpoczęciem leczenia, należy porozmawiać z lekarzem o rodzaju pracy, którą wykonują. Opisz swoje zadania i obowiązki, a także ile czasu są normalnie w pracy. Zapytaj swojego lekarza lub pielęgniarkę lekarza o możliwych działań niepożądanych należy się spodziewać z leczeniem, oraz w jaki sposób można zarządzać. Bądź realistą o swoim obecnym zdrowia etapie swojego raka i innych zobowiązań, mogą mieć od pracy. Pamiętaj, że efekty leczenia są kumulatywne, a jak ty pod koniec leczenia, być może trzeba bloku nieprzerwany czas, w którym do odzyskania. Z tych czynników na uwadze, należy rozważyć swoją zdolność do utrzymania, pracując w leczeniu raka piersi.

Jeżeli chcesz się poradzić śmiało pisz :) Wejdź też na stronę jeżeli szukasz odpowiedniej Agencji zatrudnienia w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu


dodaj komentarz

Komentarze [0]

Brak komentarzy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Blog - Top 10
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady