RakPiersi  >  O serwisie  >  Polecamy
 

Polecamy

Drukuj
Wyślij na adres e-mail
A A A

 

Serwisy / Organizacje

demotywatory.pl

Dotknij Piersi

mam haka na raka

Różowe Okulary

zwrotnik raka

 

Serwisy zagraniczne

www.breastcancer.net - Breast Cancer. Jest to jeden ze starszych serwisów w internecie poświęcony nowotworom piersi, na łamach którego publikowane są artykuły i najnowsze wiadomości dotyczące raka piersi. Strona umożliwia sięgnięcie do archiwalnych wiadomości i prześledzenie interesującego wątku związanego z zagadnieniem nowotworów piersi. W serwisie można też uzyskać dostęp, poprzez odnośniki do stron poświęconych rakowi piersi.

www.cancernews.com/breast.htm - Cancer News. Zbiór linków do bardzo wielu stron informacyjnych na temat raka piersi.


www.nabco.org - National Alliance of Breast Cancer Organizations. Rozbudowany serwis internetowy dostarczający szerokich i szczegółowych informacji o raku piersi. Na stronach serwisu można uzyskać informacje i dane statystyczne dotyczące nowotworów piersi, a także pomoc w postaci konsultacji z ekspertami oraz specjalnymi grupami wsparcia osób chorych na raka piersi. Dodatkowymi usługami jest np. przypominanie o konieczności poddania się badaniu mammograficznemu oraz możliwość subskrypcji wiadomości dotyczących raka piersi Jest to jeden z wiodących serwisów propagujących wiedzę i edukację w zakresie nowotworów piersi w USA.

www.y-me.org - Y-ME National Breast Cancer Organization. Celem strony jest poprawa świadomości w zakresie choroby oraz dostarczenie informacji dotyczących nowotworów piersi. Serwis zawiera informacje dotyczące sposobów leczenia oraz ich potencjalnych skutków ubocznych, a także wskazówki jak nauczyć się rozmawiać o chorobie. Na stronie możliwe jest uzyskanie wsparcia takiego, aby nikt nie musiał samotnie stawiać czoła chorobie.

www.natlbcc.org - National Breast Cancer Coalition. Serwis internetowy Narodowej Koalicji Przeciwko Nowotworom Piersi, starającej się jednoczyć działania społeczne przeciwko nowotworom piersi. Wynikiem działań jest łączenie źródeł finansowania z ośrodkami prowadzącymi badania poświęcone zagadnieniu raka piersi.

www.thebreastcancersite.com - The Breast Cancer Site. Serwis internetowy stworzony przez ludzi mających bezpośrednią styczność z chorobą wśród swoich bliskich. Celem tego serwisu jest szerokie propagowanie badań mammograficznych oraz ich udostępnianie osobom z mniej zamożnych grup społeczeństwa.

www.breastcancerfund.org - The Breast Cancer Fund. W dobie pewnej stagnacji w rozwoju technik walki z nowotworem piersi, Fundusz Nowotworów Piersi stara się znajdować przyczyny warunkujące powstawanie nowotworów piersi pochodzące z otaczającego nas środowiska i wskazywać te, których wyeliminowanie jest możliwe.

www.bco.org - Breast Cancer Online. Jest to niezależny edukacyjny serwis internetowy dla osób związanych z działalnością na rzecz walki z nowotworem piersi. Serwis jest redagowany przez ekspertów z dziedziny onkologii.

www.breastcancercare.org.uk - Breast Cancer Care. Jest to serwis Brytyjskiej Narodowej Organizacji Raka Piersi oferujący informacje oraz wsparcie dla osób dotkniętych chorobą nowotworową. Oferowane przez serwis usługi takie jak: specjalna linia telefoniczna (ale tylko w Wielkiej Brytanii), publikacje oraz pomoc na etapie diagnozy i leczenia, a także pomoc psychologiczna są ogólnodostępne i bezpłatne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady