Wiadomości

Wiadomosci na stronie: 10 | 25 | 50
Ilość pozycji na liście: 333

Europa wygrywa z rakiem

Z badania EUROCARE 4, obejmującego 23 kraje naszego kontynentu, wynika, że rośnie liczba pacjentów, którym udało się pokonać raka. Najgorsze więcej »
Wizyta Dr.

Wizyta Dr. Servan-Schreibera w Warszawie

W dniach 19 i 20 marca 2009 odbyły sie dwa niezwykle ciekawe spotkania z Dr. Davidem Servan-Schreiberem, lekarzem i autorem książki "Antyrak. więcej »
Duńczycy płacą

Duńczycy płacą odszkodowania za nowotwory "nocnej zmiany"

Dania, jako pierwszy kraj na świecie, zaczęła płacić odszkodowania kobietom, które - na skutek długotrwałej pracy na nocnej zmianie - więcej »
Kolejny dowód na

Kolejny dowód na wyższość sałatki nad mięsem

- Najnowsze badania wykazały, że wegetarianie chorują na raka rzadziej niż osoby spożywające mięso - informuje American Journal of Clinical więcej »
Spotkania z Dr.

Spotkania z Dr. Davidem Servan-Schreiberem

Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz zaprasza na spotkanie z dr Davidem Servan-Schreiberem autorem bestsellera "Antyrak. Nowy Styl życia" w więcej »
Kolejny przełom w

Kolejny przełom w walce z rakiem

Naukowcy informują o kolejnym przełomie w walce z rakiem. Brytyjscy lekarze twierdzą, że odkryli enzym, który odpowiada za powstawanie więcej »
Wszystkiego

Wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom

Drogie Panie, w dniu Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i spełnienia wszystkich więcej »
Zdrowy Dzień Kobiet

Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City

Cinema City wspólnie ze Stowarzyszeniem Amazonek, Centrum Onkologii oraz Towarzystwem Ubezpieczeniowym ERGO HESTIA zorganizowały akcję badań więcej »
Psy skuteczne w

Psy skuteczne w wykrywaniu nowotworów

Skuteczność wykrywania nowotworu złośliwego przez wyszkolone psy na podstawie zapachu wynosi od 70 do 90 procent - uważają naukowcy. więcej »
Badania przesiewowe

Badania przesiewowe w kierunku raka piersi – artykuł na podstawie nowych wytycznych American Cancer Society

Badania przesiewowe (badania skriningowe, skrining) wykonywane są w populacji osób bez objawów choroby w celu wykrycia nowotworu na możliwie więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady