Wiadomości

Wiadomosci na stronie: 10 | 25 | 50
Ilość pozycji na liście: 333

Rewolucyjny wynalazek w wykrywaniu raka

W ynalazki zasypują nas jeden po drugim, ale takiego jak ten stworzony przez SDS Optic jeszcze nie było. Dzięki niemu medycyna wkracza na nowy więcej »
Pokonałam 6

Pokonałam 6 złośliwych guzów

Nazywam sią Danuta, mam 79 lat a moja historia walki z rakiem ma swój początek już w czasie poczęcia, ponieważ mutację genetyczną więcej »
Bezpłatne zajęcia

Bezpłatne zajęcia dla chorych onkologicznie - weź udział!

Wygraj Zdrowie   Nie pozwól chorobie zawładnąć Twoim życiem!   Stowarzyszenie Pomocy Chorym „Wygraj zdrowie" więcej »

Rozwój systemów uczących się w diagnostyce raka piersi

Algorytmy uczące się są coraz poważniejszą konkurencją dla dotychczasowych metod wykrywania i diagnozowania raka piersi. Powstają już więcej »

Zapisy na konferencję "Masektomia i co dalej?"

9 kwietnia w Krakowie przy ulicy Krakowskiej 86 odbędzie się konferencja informacyjno-szkoleniowa "Masektomia i co dalej?" Prelekcja odbędzie się więcej »
Właściwoscl

Właściwoscl antynowotworowe buraków

Czy wiesz, że burak ma lecznicze właściwości? Zawdzięcza je antocyjanom - tym samym barwnikom, które występują w czerwonym winie. Dzięki nim więcej »
Rak piersi u

Rak piersi u mężczyzny: diagnoza zawsze jest szokiem

Oliver przez kilka miesięcy ignorował niewielki guzek, który wyczuł pod prawym sutkiem. Nie przyszło mu do głowy, że to może być coś więcej »
Zasady pozytywnego

Zasady pozytywnego myślenia a zdrowie

Niezwykle ważna jest refleksja nad tym, co i w jaki sposób myślimy o chorobie nowotworowej własnej lub osób bliskich. Jak pokazują badania więcej »
Jedzmy kakao dla

Jedzmy kakao dla zdrowia i urody!

Miłośnicy czekolady mogą ucieszyć się na wieść, że jest ona zdrowa i korzystnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. więcej »
Nordic walking a

Nordic walking a jakość życia kobiet po mastektomii

Trening Nordic Walking ma zastosowanie w onkologii. Maszerowanie z kijami to stosunkowo nowa forma treningowo-rehabilitacyjna. Nordic Walking nie więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady