Publikacje 
28/02/2009

Dr David Servan - Schreiber - Antyrak. Nowy styl życia

Rak tkwi w każdym z nas. Od nas zależy, czy zdołamy się przed nim obronić!

Drukuj
Wyślij na adres e-mail
A A A

 

"Antyrak" odpowiada na pytania kluczowe dla zdrowia większości ludzi: Jaki tryb życia prowadzić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka? Co robić, aby zahamować jego rozwój? Co jeść i jakie stosować diety?Antyrak.jpg Czego i jakich potraw unikać? Jaka jest rola aktywności fizycznej? Jaka jest rola umysłu w walce z rakiem?

Dr Servan-Schreiber jest neuropsychaitrą, profesorem psychiatrii klinicznej w Szkole Medycznej University of Pittsburgh, wykładowcą Akademii Medycznej w Lyonie. Zajmuje się terapią osób cierpiących na nowotwory i inne ciężkie choroby.

Szesnaście lat temu, mając 31 lat, dowiedział się, że ma raka mózgu. Przeżył dwie operacje oraz nawrót choroby. Stworzył nową koncepcję walki z nowotworami, opartą na stymulacji (przy pomocy odpowiednio dobranych diet i stylu życia) naturalnych mechanizmów obronnych organizmu.

Choć jest zwolennikiem niekonwencjonalnych metod leczenia, nie odrzuca sposobów tradycyjnych.

Jego książka "Antyrak. Nowy styl życia" staje się światowym fenomenem wydawniczym. Wydana w 2007 roku przetłumaczona została na 32 języki.

 

Uwaga! Niniejsza książka opisuje naturalne metody leczenia wspomagające walkę z nowotworami i stanowiące uzupełnienie metod tradycyjnych (chirurgii, chemioterapii i radioterapii). W żadnym wypadku nie może zastąpić zaleceń lekarza.

 

 

Opowieść Dr. Davida Servan - Schreibera na temat stylu życia i naturalnych metod walki z rakiem i ryzykiem nowotworów (pl).

 

 

 

Rozmowa z Dr. Davidem Servan - Schreiberem na temat diety antyrakowej (ang.).

 

 

 

Rady Dr. Davida Servan - Schreibera na temat w jaki sposób przez odpowiednią dietę i ćwiczenia fizyczne można wspomóc działania medyczne w walce z rakiem (ang.).

 

 

 

Dr. Davida Servan - Schreibera opowiada swoją historię amerykańskiemu kanałowi telewizyjnemu CBC, część 1 z 2 (ang.).

 

 

 

Dr. Davida Servan - Schreibera opowiada swoją historię amerykańskiemu kanałowi telewizyjnemu CBC, część 2 z 2 (ang.).

 

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady